Најбољи успех у категорији свих Бориних спортиста! Миона прва у Републици!

Данас 29.5.2024. одрзале су се XII Олимпијске спортске игре ученика Републике Србије.

Наша Ученица Миона Бурић ИВ-3 је представљала школу у пливању – дисциплина прсно 50м.

Такмичење се одржало у Новом Саду. Наша Миона је показала изузетну вештину, брзину и технику као и висок ниво физичке и психичке спремности и издржљивости.
Техника пливања је била на веома високом нивоу, са одличним стартом и завршетком трке.
Показала је изузетну посвећеност тренинзима и такмичењу, што је резултирало овим успехом.

Наша Миона Бурић је својим изванредним резултатом и освојеним првим местом на Републичком такмичењу у пливању показала велики потенцијал и таленат. Овај успех је значајан не само за њу лично, већ и за нашу школу, те је пример како посвећеност и труд могу довести до врхунских резултата. Ова медаља је најбољи успех спортиста наше школе у овој години.

Честитамо јој и желимо да настави са оваквим резултатима. Велику подршку ученици је дала мајка која је прати на свим такмичењима и наставница физичког и здравственог васпитања Валерија Михајловић