Посета министра Дејана Ристића и едукација Центра за безбедност деце на интернету

ОШ “Бора Станковић” била је домаћин едукације Центра за безбедност деце на интернету којој су присуствовали ученици шестог разреда наше школе, у присуству директорке, стручних сарадника и предметних наставника.

Предавању је присуствовао министар информисања и телекомуникација, господин Дејан Ристић. Министар Ристић се у свом обраћању ученицима осврнуо на своје школске дане, истакао значај другарства и указао ученицима на важност опреза приликом коришћења друштвених мрежа, подстакавши их да потраже помоћ својих најближих и надлежних институција.

Ученицима се обратила и директорка школе, Марија Латиновић. Директорка је подржала рад стручних сарадника, наставног и ваннаставног особља на залагању за безбедност свих актера школског живота. Указала је да је за школу најважније да ученици буду безбедни и да се у њој осећају пријатно, и још једном исказала своју спремност и слободу да јој се ученици и лично обрате у сваком тренутку.

Захваљујемо се министру Ристићу на посети нашој школи и надамо се наставку успешне сарадње. Више о томе шта је господин Ристић рекао нашим ученицима можете погледати на следећем линку.