Брзином до звезда

У петак 3.2.2023.године у сали ОШ “Бора Станковић ” у 12 часова,одржано је атлетско такмичење “Брзином до звезда” који је наставак пројекта из области школског и дечијег спорта.

Атлетски савез Србије (као носилац пројекта) заједно са Асоцијацијом за школски спорт града Београда и Спортским савезом ГО Вождовац, били су укључени у реализацију овог пројекта на нашој општини, а носилац програма је био Атлетски клуб ”Вождовац”.

Пре почетка такмичења в.д. директору школе Марији Латиновић уручен је поклон са спортском опремом за потребе школе од спортског савеза општине Вождовац.

Велики број наших ученика и ученица 3. и 4. разреда, учествовало је на овом такмичењу. Ученици који су освојили прво место имају прилику да наставе такмичење.

Освојени су следећи резултати:

ДЕВОЈЧИЦЕ
1. Милена Вишњић 4/4