Градско такмичење из пливања

На градском такмичењу из пливања одржаном на базену “11. април” – Нови Београд, 26. и 27. фебруара 2024. наши ученици су остварили изузетне резултате.

Ученица 4/3 Миона Бурић (дисциплина прсно) освојила је 1. место и ЗЛАТНУ медаљу и пласирала се на Републичко такмичење које ће се у мају месецу одржати у Новом Саду.

Ученица Катарина Буква 5/4 освојила је 3. место и бронзану медаљу (дисциплина – краул) која је њена прва освојена медаља па је тако и најдража.

Ученик 7/4 Андреј Јовановић је освојио 3. место и бронзану медаљу ( дисциплина краул) где је учествовало 40 такмичара. Андреј тренира ватерполо у ватерполо клубу “Партизан” и ово је значајан успех.

Ученици су похваљени од стране свих наставника и директорке школе Марије Латиновић.

Ученике је на такмичењу пратила и дала им подршку наставница Валерија Михајловић.