Друга етапа пројекта: ,,Пишем Ти писмо”

Друга етапа пројекта: ,,Пишем Ти писмо” који су осмислиле наставнице Ана Милинковић из ОШ И.Г.Ковачић из Нишке Бање и Драгица Максимовић из ОШ Б. Станковић из Београда је реализована.

У петак 8.12.2023. године директор и наставници из те школе су дошли у радну посету у ОШ Б. Станковић.
Наставница Ана М. је присуствовала часу немачког језика код наставнице Драгице М. у одељењу 6-4.

Директор школе Б. Станковић Марија Латиновић је примила у радну посету директора школе Дарка Милојковића и његов тим из ОШ Иван Горан Ковачић.

Захваљујемо се Вечерњим новостима које су објавиле чланак о овом пројекту .

Надамо се да ће ученици ове две школе још дуго писати писма и да ће се у пролеће упознати и отићи на заједнички излет са другарима из Нишке Бање, како су и обећали директори школа.

Извештај о догађају написала наставница немачког језика Драгица Максимовић