Школско такмичење рецитатора

Школско такмичење рецитатора одржано је 7.3.2023. у школској библиотеци. Комисију су чиниле учитељица Нада Теофиловић, наставница Наташа Богдановић и библиотекарка Виолета Стоиљковић. Почели смо скупом у 12 ч. и прво саслушали ученике млађих разреда од којих је учествовало двадесеторо, а после су рецитовали ђаци 5. и 6. разреда и било их је укупно шесторо. За пласман на Општинско такмичење изабрана је једна ученица млађих разреда – Софија Јокановић (3/1), а од старијег узраста један ученик – Зоран Лазић (5/2). Пријава за такмичење послата је електронски ПРИЈАТЕЉИМА ДЕЦЕ ОПШТИНЕ ВОЖДОВАЦ и ово двоје ученика на такмичење ће водити В. Стоиљковић у среду 22.марта 2023.године у 11 сати у Основну школу „Бранислав Нушић“.