Вождовачки сајам образовања – Путоказ

Градска општина Вождовац одржала је „Вождовачки сајам образовања – Путоказ“ у среду, 1. марта 2023. у установи „Вождовачки центар – Шумице“, од 10.оо до 16.оо часова. На сајму су се представиле средње школе и гимназије са територије Београда, како би будући средњошколци лакше изабрали пут даљег образовања.

Наши ученици осмог разреда су посетили догађај у великом броју, предвођени својим одељењским старешинама, а уз писмену сагласност родитеља. Посета је била веома успешна, јер су ученици обавили низ разговора са представницима школа, постављали су питања, преузели пригодне рекламне материјале. У повратку су размењивали мишљења. Оцењујемо да је посета била врло корисна јер је свакако допринела да ученици открију нека нова интересовања и боље сагледају своју блиску будућност.