Градска општина Вождовац доделила поклоне добродошлице ђацима првацима

За успешан и радостан почетак школске 2023/24. године Општина Вождовац припремила је поклоне добродошлице за ученике првог разреда.

Поклоне првацима у нашој школи поделили су господин Александар Максимовић, члан Већа ГО Вождовац, и истакнути спортиста, рвач и репрезентативац Србије у рвању, господин Давор Штефанек.

У пратњи директорке школе, Марије Латиновић, господин Максимовић и господин Штефанек поделили су ученицима поклон пакете и у спортском духу, кошаркашку, одбојкашку и фудбалску лопту као позив да се ученици окрену спортским активностима.

Овом приликом, захваљујемо се ГО Вождовац на поклонима и нашим гостима који су својим присуством улепшали почетак школске године првацима у Основној школи „Бора Станковић“.