Пријем предшколаца

У школи је и ове године организован традиционални пријем предшколаца. Будуће прваке поздравила је директор школе Рада Ракочевић, док су се ученици старијих разреда представили глумом, игром и спортским постигнућима. Ученици првог и другог разреда дочекали су предшколце носећи шешире и плаштове које су сами израђивали на тему “Пролеће”, а ученици трећег и четвртог разреда припремили су пригодне честитке.

Наставници предметне наставе Ивана Пешко, Славица Поповић Бубујук, Јован Анђелковић, Ивана Исаиловић и Вукан Вуканић, одржали су им занимљиве радионице, а наставници Валерија Михајловић и Станоје Бурлић час у сали. Затим су упознали будуће учитељице првог разреда и посетили школску библиотеку.