ПРОМОЦИЈА ЕРАЗМУС+ ПРОЈЕКТА МОБИЛНОСТИ У ОШ „БОРА СТАНКОВИЋ“

Дана 6. марта 2023. године четири наставнице Дванаесте београдске гимназије су у нашој школи одржале промоцију Еразмус плус пројекта мобилности под називом Development of Competences for Integrative Teaching/Learning in Digital Age – Challenges of Modern Education.

Промоцији су присуствовали наставници, стручни сарадници и директорка наше школе, као и колегинице и колеге из ОШ „Филип Филиповић“ и ОШ „Васа Чарапић“.

Колегинице Дванаесте београдске гимназије су у оквиру пројекта „ Развијање компетенција за интегративно учење у дигитално доба“ (CLIL) изложиле тему свог пројекта, као и знања и вештине које су на курсу усавршавања научиле. Курс је био организован у Шпанији, Гранада и трајао је пет дана, током којих су ове колегинице развиле компетенције за интегративно учење и побољшале своје дигиталне вештине. Размењена су искуства која могу да унапреде процес наставе и учења у нашој школи.

Надамо се да ће наша школа и убудуће сарађивати са другим школама и размењивати примере добре праксе.