САОПШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

Поводом немилих дешавања у нашем окружењу потребно је донети низ мера како би се повећала безбедност у школи.

Од понедељка 8.5.2023. улазна врата школе ће се закључавати за време наставе почев од 7:50 часова.

Ученицима је забрањено да излазе из школе за време малих одмора и трајања наставе, као и излазак ван школског дворишта.

Родитељ у пратњи детета може доћи до капије.

Сваки разговор са одељењским старешином, наставником и управом школе потребно је заказати телефоном.

У хитном случају обратити се дежурном обезбеђењу школе или дежурном наставнику.

Обезбеђење школе на вратима биће задуженo за спровођење заказаних до жељеног места.

Строго је забрањено сликање или снимање деце, наставника, других запослених и трећих лица у Школи, испред Школе или у дворишту Школе без њихове изричите дозволе. У Школи је забрањено коришћење друштвених мрежа преко мобилних телефона ученика.

Марија Латиновић